• Візитки
  Візитки

  контакти в зручній формі

 • Візитки
  Візитки

  контакти в зручній формі

 • Візитки
  Візитки

  контакти в зручній формі

 • Візитки
  Візитки

  контакти в зручній формі

 • Візитки
  Візитки

  контакти в зручній формі

 • Візитки
  Візитки

  контакти в зручній формі

Рекламна агенція “Час реклами” пропонує розробку та друк візиток у Володимирі-Волинському та Нововолинську.

 

Залишати клієнтам контактні дані зручніше з класною візиткою.

• папір на вибір;

• розміри на вибір;

• чим більше - тим дешевше!

 

Що бачить ваш потенційний діловий партнер або клієнт до того, як знайомиться з вами особисто і вирішує скористатися вашими послугами? Що справляє перше враження про вас, як про надійного партнера або постачальника якоїсь послуги? Звичайно ж, це ваша візитна картка.

 

Саме грамотне виготовлення візиток дозволяє створити про вас репутацію і враження, яке вам потрібно. Тому перше, про що необхідно задуматися як починаючому бізнесу так і відомій фірмі - як і де замовити якісний друк візиток.

 

Якщо ви опинилися тут і зараз у нас на сайті “Час реклами” , то ви не помилилися з вибором - саме тут ви можете знайти всі послуги з виготовлення візиток у Володимирі-Волинському та Нововолинську, друку візиток і їх замовлення.

 

Особиста візитка.

Вам більше не потрібно буде шукати ручку і папір, щоб записати для кого-небудь свій номер телефону. До того ж, така візитка стане не тільки частинкою вашого іміджу, але буде хорошою допомогою в запам'ятовуванні вашого маєтку новим знайомим.

 

Корпоративна візитка.

Така візитка сприяє формуванню правильного уявлення про вашу фірму у потенційних клієнтів під час різних виставок, форумів, конференцій.

 

Ділова візитка.

Обличчя вашої компанії, просто незамінна річ у веденні бізнесу.

 

Сподіваємося, ми змогли вас переконати в тому, що правильно і якісно виконана візитна картка - запорука вашої репутації і світлої репутації вашої фірми.

Уточнити всі дрібниці і нюанси на замовлення візиток у Володимирі-Волинськоиу та Нововолинську, а також скористатися консультацією наших фахівців, ви можете прямо на нашому сайті і за наявною контактною інформацією.

 

Як ми працюємо:

Спочатку відбувається попереднє узгодження замовлення з нашим клієнтом, в ході якого виявляються особливості виготовлення візитки під замовлення, елементи дизайну самої візитної картки.

Обговорення із замовником тиражу друку візиток, підрахунок загальної вартості замовлення.

Подальше обговорення замовлення з клієнтом.

Перевірка клієнтом замовлення.

 

У нашої фірми є ряд переваг в роботі, які дозволяють нам виготовити візитки тільки найвищої якості:

1) протягом усього процесу виконання замовлення ми прагнемо активно співпрацювати і підтримувати зв'язок з клієнтом.

2) ми використовуємо тільки якісні матеріали і кваліфікований персонал для своєї роботи, що дозволяє робити нам найкращі візитки.

3) наша компанія за бажанням клієнта також здійснює доставку візиток до свого замовника.

Чому з нами вигідно?
Індивідуальний
підхід до клієнта
Наш девіз - Клієнт завжди правий! Постійно допомагає нам знайти спільну мову з кожним клієнтом! Поруч з нами Ви почуватимете себе як в дома! Адже для нас, важливою є думка кожного клієнта!
Постійні
знижки
Ми дбаємо про те, щоб наші клієнти були задоволеними та успішними! Для цього Час реклами, пропонує своїм клієнтам постійні програми лояльності та знижки, що дозволять вам суттєво економити! Просто будьте нашим клієнтом і зрозумієте як це!
Гарантія
якості
Висока якість – запорука успіху нашої продукції, що підтверджуються нашими постійними клієнтами! Ми не гарантуємо Вам низькі ціни, але гарантуємо рекламну продукцію високої якості!
Безкоштовна
доставка продукції
З нами Ви можете навіть не виходити з дому чи офісу, а займатися улюбленою справою! Наш представник сам, у зручний для Вас час, з’вяжеться з Вами та надасть усю інформацію стосовно необхідних Вам рекламних послуг та безкоштовно доставить замовлену продукцію до Вас.
Слідкуйте за нами в соцмережах
 
, ,
© Рекламна агенція "Час реклами"
+38(063)850-88-15 +38(067)116-67-13 chasreklamy@gmail.com
м. Володимир Волинський
Хочеш бути в курсі подій, акцій та знижок у Володимир-Волинському?