• Логотипи
    Логотипи

    старт успішного бізнесу

Бажаєте відрізнятися від інших та зробити так, щоб вашу фірму впізнавали?

Пропонуємо Вам розробку особистого фірмового логотипу!

Рекламна компанія "ЧАС РЕКЛАМИ" зробить ваш логотип якісно та в максимально зручні для Вас строки!

Логотип – оригінальне спеціально розроблене накреслення,
зображення повного або скороченого найменування фірми або товарів фірми, виконане графічно оригінальним способом, розроблене спеціально для конкретної компанії.

1. Символічні — одні з найдавніших видів, що виникли на основі піктограм, тотемів. В сучасному світі, вони знайшли своє відображення у вигляді символів, ікон, знаків. Такий вид логотипів дуже популярний серед великих компаній, так як сам графічний символ — багатозначний і змістовний, що гарно допомагає створювати асоціативний ряд в підсвідомості людини зпевним процесом або річчю. Прикладами символічного вигляду логотипів можуть бути розроблені логотипи компаній Apple і Shell.

2. Текстові логотипи — основу складають літери, представлені у вигляді піктограм. Даний вид логотипів схожий на символічні, однак, його використовують набагато частіше попереднього. Завдяки своїй простоті, текстові логотипи легкі для запам’ятовування, що і допомагає великим компаніям домагатися більшого успіху серед своїх конкурентів. Яскравими прикладами лідируючих позицій володіють такі компанії — McDonald’s, Honda, IBM, Motorolla.

3. Буквено-цифрові логотипи — шрифт-цифрове відображення назв компаній. В наш дні, це найпоширеніший вид логотипів, які оточують нас скрізь. Буквено-цифрові логотипи характеризуються простотою і швидкістю виконання дизайнерами. Всі елементи розробленого логотипа, найчастіше, зображуються з використанням оригінальних і ексклюзівних, спеціально розроблених для компаній фірмових шрифтів. Вдалими прикладами данного виду можна назвати — Zanussi, Яндекс, Microsoft.

4. Комбіновані логотипи — сукупність особливостей всіх вище перерахованих видів. При створенні таких логотипів можуть використовуватися різні зображення тварин, рослин, геометричних фігур і т.д. Приклади логотипів — Wella, Mazda, Indesit, Sony Ericsson.

Кожен такий вид логотипів має як свої плюси, так і мінуси. Дизайнери нашої дизайн студії «Час реклами», допоможуть розробити для вашої компанії оригінальний, легко запам’ятовуючий і креативний логотип, що виділятиме вас серед основних конкурентів на ринку і бути яскравим і приносячим прибуток лицем вашого бізнесу.

Чому з нами вигідно?
Індивідуальний
підхід до клієнта
Наш девіз - Клієнт завжди правий! Постійно допомагає нам знайти спільну мову з кожним клієнтом! Поруч з нами Ви почуватимете себе як в дома! Адже для нас, важливою є думка кожного клієнта!
Постійні
знижки
Ми дбаємо про те, щоб наші клієнти були задоволеними та успішними! Для цього Час реклами, пропонує своїм клієнтам постійні програми лояльності та знижки, що дозволять вам суттєво економити! Просто будьте нашим клієнтом і зрозумієте як це!
Гарантія
якості
Висока якість – запорука успіху нашої продукції, що підтверджуються нашими постійними клієнтами! Ми не гарантуємо Вам низькі ціни, але гарантуємо рекламну продукцію високої якості!
Безкоштовна
доставка продукції
З нами Ви можете навіть не виходити з дому чи офісу, а займатися улюбленою справою! Наш представник сам, у зручний для Вас час, з’вяжеться з Вами та надасть усю інформацію стосовно необхідних Вам рекламних послуг та безкоштовно доставить замовлену продукцію до Вас.
Слідкуйте за нами в соцмережах
 
, ,
© Рекламна агенція "Час реклами"
+38(063)850-88-15 +38(067)116-67-13 chasreklamy@gmail.com
м. Володимир Волинський
Хочеш бути в курсі подій, акцій та знижок у Володимир-Волинському?