• Широкоформатний друк
    Широкоформатний друк

    ми друкуємо ВЕЛИКІ ІДЕЇ

Рекламна агенція "Час реклами" пропонує якісний та оперативний широкоформатний друк у Володимирі-Волинському та Нововолинську.

Друк банерів, банерної сітки, бігбордів, сітілайтів та ін.

Широкоформатний друк - один з основних способів виготовлення зовнішньої реклами. Область застосування даного виду друку дуже широкий: від виготовлення плакатів до величезних рекламних поверхонь.

Залежно від цілей рекламної компанії, ми пропонуємо Вам друк на різних видах матеріалів: папері, самоклеючій плівці, банерному полотні, сітці з необхідною для Вас якістю!

Одним з найпоширеніших і недорогих видів друку є виготовлення банерів. У зовнішній рекламі широкоформатний друк банерів дозволяє наносити високоякісні зображення і будь-яку текстову інформацію на різні рекламні носії великого і маленького формату.

Виготовлення банерів, плакатів великих розмірів необхідно для розміщення рекламної інформації на магістральних щитах і дахових установках. Друк банерів на тканині також використовується для оформлення стін і фасадів будинків, великогабаритних будівельних лісів.

Інтер'єрна широкоформатний друк використовується на профільних виставках, при створенні великих театральних декорацій, незвичайних інтер'єрів приміщень.

Чому з нами вигідно?
Індивідуальний
підхід до клієнта
Наш девіз - Клієнт завжди правий! Постійно допомагає нам знайти спільну мову з кожним клієнтом! Поруч з нами Ви почуватимете себе як в дома! Адже для нас, важливою є думка кожного клієнта!
Постійні
знижки
Ми дбаємо про те, щоб наші клієнти були задоволеними та успішними! Для цього Час реклами, пропонує своїм клієнтам постійні програми лояльності та знижки, що дозволять вам суттєво економити! Просто будьте нашим клієнтом і зрозумієте як це!
Гарантія
якості
Висока якість – запорука успіху нашої продукції, що підтверджуються нашими постійними клієнтами! Ми не гарантуємо Вам низькі ціни, але гарантуємо рекламну продукцію високої якості!
Безкоштовна
доставка продукції
З нами Ви можете навіть не виходити з дому чи офісу, а займатися улюбленою справою! Наш представник сам, у зручний для Вас час, з’вяжеться з Вами та надасть усю інформацію стосовно необхідних Вам рекламних послуг та безкоштовно доставить замовлену продукцію до Вас.
Слідкуйте за нами в соцмережах
 
, ,
© Рекламна агенція "Час реклами"
+38(063)850-88-15 +38(067)116-67-13 chasreklamy@gmail.com
м. Володимир Волинський
Хочеш бути в курсі подій, акцій та знижок у Володимир-Волинському?