• Оренда міні-бордів
  Оренда міні-бордів

  +38(067) 116-67-13    +38(063) 850-88-15

 • Оренда міні-бордів
  Оренда міні-бордів

  +38(067)116-67-13   +38(063)850-88-15

 • Оренда міні-бордів
  Оренда міні-бордів

  +38(063)850-88-15  +38(067)116-67-13

 

Оренда найкращих рекламних площин у м. Володимирі-Волинському та Нововолинську!

Для успішного просування Вашого бізнесу рекламна компанія “Час реклами” пропонує для Вас рекламні міні-борди та бігборди, розташовані у центральних частинах міста Володимира-Волинського та Нововолинська, де згідно статистики найбільше скупчення людей, а саме:

Цікавим є те, що, виявляється саме під час очікування погляд людини є найбільш зосередженим!

Адже, перебуваючи на платформі в очікуванні автотранспорту, пасажир зосереджує погляд на оточуючих предметах: вдало підібрана гама кольорів рекламного борда, читабельний текст, цікава інформація, відразу закарбовуються в пам’яті.

Ваша реклама розміщена вздовж міжнародної траси Київ-Варшава (тильна сторона автостанції вул.Д.Галицького, вул.Луцька) сприятиме налагодженню міжнародних контактів та успішному просуванню Вашого бізнесу!

Дане місце є також стратегічно вигідним завдяки тому що, розміщене навколо двох основних маршрутних зупинках центральної частини міста.

Чому з нами вигідно?
Індивідуальний
підхід до клієнта
Наш девіз - Клієнт завжди правий! Постійно допомагає нам знайти спільну мову з кожним клієнтом! Поруч з нами Ви почуватимете себе як в дома! Адже для нас, важливою є думка кожного клієнта!
Постійні
знижки
Ми дбаємо про те, щоб наші клієнти були задоволеними та успішними! Для цього Час реклами, пропонує своїм клієнтам постійні програми лояльності та знижки, що дозволять вам суттєво економити! Просто будьте нашим клієнтом і зрозумієте як це!
Гарантія
якості
Висока якість – запорука успіху нашої продукції, що підтверджуються нашими постійними клієнтами! Ми не гарантуємо Вам низькі ціни, але гарантуємо рекламну продукцію високої якості!
Безкоштовна
доставка продукції
З нами Ви можете навіть не виходити з дому чи офісу, а займатися улюбленою справою! Наш представник сам, у зручний для Вас час, з’вяжеться з Вами та надасть усю інформацію стосовно необхідних Вам рекламних послуг та безкоштовно доставить замовлену продукцію до Вас.
Слідкуйте за нами в соцмережах
 
, ,
© Рекламна агенція "Час реклами"
+38(063)850-88-15 +38(067)116-67-13 chasreklamy@gmail.com
м. Володимир Волинський
Хочеш бути в курсі подій, акцій та знижок у Володимир-Волинському?