• Інтернет-сайти
  Інтернет-сайти

  сайт - це генератор відвідувачів, клієнтів, доходу

 • Інтернет-сайти
  Інтернет-сайти

  сайт - це генератор відвідувачів, клієнтів, доходу

 • Інтернет-сайти
  Інтернет-сайти

  сайт - це генератор відвідувачів, клієнтів, доходу

Рекламна компанія "ЧАС РЕКЛАМИ" у максимально короткий час розробить для вас ефективний та зручний веб-сайт, який ви самі можете обрати та, при бажанні, матимете змогу коригувати його розробку!

Сайт візитка - зазвичай це сайт з кількох сторінок, на якому міститься інформація про діяльність фірми чи приватної особи, послуги і контактні дані для потенційних клієнтів. Також за бажанням можна розмістити історію фірми, види діяльності, заслуги, фотографії тощо. Такий сайт являється повноцінним віртуальним ресурсом з унікальним дизайном та оформленням.

Корпоративний сайт є повноцінним представленням Вашої компанії в інтернеті. Це обов'язковий інструмент що допомагає забезпечити успішне ведення бізнесу будь-якої компанії. Мета створення корпоративного сайту – довести інформацію про компанію, її діяльність, товари або послуги, до відома якомога більшої кількості людей, в яких зацікавлена компанія як в майбутніх споживачах або партнерах.

Сайт каталог (вітрина) призначений для продажу товарів чи групи товарів. На таких сторінках потрібно розмістити всю інформацію, необхідну для того, щоб клієнт побачив, зацікавився і купив даний товар. Це структурований каталог продукції Вашої компанії. На таких сайтах розміщується інформація про товари/послуги, яку неможливо помістити в прайс-лист, детальний опис, фото, ціна.

Сайти електронної комерції (інтернет магазини) На відміну від сайту-вітрини, де клієнт може переглянути наявність всіх товарів, за допомогою інтернет-магазину клієнт може ще й зробити замовлення, вибрати варіант розрахунку, спосіб отримання замовлення та одержати рахунок на оплату. І все це не відходячи від власного комп'ютера.

Інформаційні портали та сервіси

Інформаційний портал - це веб-сайт, який об'єднує в собі безліч різних сервісів, і надає користувачеві мережі Інтернет доступ до них відповідно обраного тематичного розділу порталу, об'ємний, він має велику кількість інформації, і може запропонувати велику кількість послуг. Інформаційний портал є засіб збору, обробки і розповсюдження інформації з метою рішення конкретних завдань. Тут користувач може зареєструватись і отримати доступ до всіх послуг цього вузла — електронної пошти, блогів, пошуку роботи, служби оголошень, погоди, новин, гороскопів, а також, відділу торгівлі, подорожей, відсилання SMS та багато іншого.

Промо-сайт

Такий сайт це насамперед рекламний інструмент, для реклами конкретного товару чи послуги чи навіть якогось заходу. На промо-сайтах розміщується вичерпна інформація про бренд, різні рекламні акції (конкурси, вікторини, ігри тощо). Не великий за об'ємом текстового наповнення, повинен володіти яскравим, незабутнім, стильним дизайном, що поєднує велику кількість графіки і здатним ефектно проінформувати користувача про товар чи послугу.

Сайт-брошура є найпоширенішими, вони містять практично ті ж матеріали, що й традиційні рекламні брошури. Їхньою метою є рекламування послуг та товарів певної компанії.

Особистий сайт

Назва говорить сама за себе - особистий сайт. Це може бути що завгодно. Розкажи про себе цілому світові, пиши свої статті, історії, розміщуй фото, відео тощо. Часто створюють особистий сайт з метою ведення блогу, інформування про свою подорож онлайн, презентацію власних робіт тощо. Інколи особисті сайти створюються без попередньо визначеної мети, просто так, длясебе, а з часом, при наповненні контентом, можуть перетворитися в потужний інтернет ресурс.

Блог - це веб-сайт, головний зміст якого — записи, зображення чи мультимедіа, що регулярно додаються. Для блогів характерні короткі записи тимчасової значущості.

Інші веб-сайти

Це найбільш поширені категорії інтернет сторінок (веб-сторінок) які найчастіше створюються на основі заготовок, шаблонів. Звичайно існує багато інших видів сторінок, таких як розважальних, інформаційних, всілякі форуми і інші.

Чому з нами вигідно?
Індивідуальний
підхід до клієнта
Наш девіз - Клієнт завжди правий! Постійно допомагає нам знайти спільну мову з кожним клієнтом! Поруч з нами Ви почуватимете себе як в дома! Адже для нас, важливою є думка кожного клієнта!
Постійні
знижки
Ми дбаємо про те, щоб наші клієнти були задоволеними та успішними! Для цього Час реклами, пропонує своїм клієнтам постійні програми лояльності та знижки, що дозволять вам суттєво економити! Просто будьте нашим клієнтом і зрозумієте як це!
Гарантія
якості
Висока якість – запорука успіху нашої продукції, що підтверджуються нашими постійними клієнтами! Ми не гарантуємо Вам низькі ціни, але гарантуємо рекламну продукцію високої якості!
Безкоштовна
доставка продукції
З нами Ви можете навіть не виходити з дому чи офісу, а займатися улюбленою справою! Наш представник сам, у зручний для Вас час, з’вяжеться з Вами та надасть усю інформацію стосовно необхідних Вам рекламних послуг та безкоштовно доставить замовлену продукцію до Вас.
Слідкуйте за нами в соцмережах
 
, ,
© Рекламна агенція "Час реклами"
+38(063)850-88-15 +38(067)116-67-13 chasreklamy@gmail.com
м. Володимир Волинський
Хочеш бути в курсі подій, акцій та знижок у Володимир-Волинському?