• Фірмовий стиль
    Фірмовий стиль

    оригінальність та брединг

  • Фірмовий стиль
    Фірмовий стиль

    Лояльність та ідентифікація

Рекламна агенція "Час реклами" допоможе вам знайти себе та якісно відрізнятися від інших!

Фі́рмовий сти́ль – це набір кольорових, графічних, словесних, типографічних, дизайнерських, постійних елементів (констант), що забезпечують візуальну і змістову єдність товарів (послуг) усієї висхідної від фірми інформації, її внутрішнього оформлення.

Метою створення Фі́рмовогой сти́лю є привернення уваги потенційних споживачів, легка ідентифікація клієнтами, відокремлення себе від інших.

Компанія що має власний фірмовий стиль, має перевагу перед колегами, що не приділяють рекламі належної уваги. Адже такі фірми виділяються від інших і їх легко розпізнати.

Важливо зрозуміти, що створення фірмового стилю — це ледве не перша річ, про яку варто подбати при створеній компанії, навіть якщо вона зовсім невелика. Кінцева мета створення будь-якої комерційної структури— одержання прибутку від реалізації товарів, послуг, технологій і ін.

Фірмовий стиль — це те, що робить компанію пізнаваною, рекламу — що запам'ятовується. Він виявляється в повторенні основних елементів фірмового дизайну (логотип, кольори, шрифти) на всіх елементах рекламної компанії. При створенні фірмового стилю необхідно пам'ятати про те, що обраний стиль в ідеалі повинний добре виглядати як на візитці 90*50 мм, так і на рекламному щиті площею 5 кв м, як у кольорі, так і в чорно-білому варіанті (наприклад, факсимільна копія). Задача непроста, але здійсненна. В остаточному варіанті робота зі створення фірмового стилю повинна бути представлена у виді наступної інформації в декількох форматах на електронному носії:

1. Логотип у кольорі й у чорно-білому варіанті (якщо такий передбачений) з розшифровкою кольорів і шрифтів.

2. Основні текстові шрифти також з розшифровкою.

3. Макети візитних карток, бланків і іншої поліграфічної продукції в границях обговореного друкованого формату

 

Чому з нами вигідно?
Індивідуальний
підхід до клієнта
Наш девіз - Клієнт завжди правий! Постійно допомагає нам знайти спільну мову з кожним клієнтом! Поруч з нами Ви почуватимете себе як в дома! Адже для нас, важливою є думка кожного клієнта!
Постійні
знижки
Ми дбаємо про те, щоб наші клієнти були задоволеними та успішними! Для цього Час реклами, пропонує своїм клієнтам постійні програми лояльності та знижки, що дозволять вам суттєво економити! Просто будьте нашим клієнтом і зрозумієте як це!
Гарантія
якості
Висока якість – запорука успіху нашої продукції, що підтверджуються нашими постійними клієнтами! Ми не гарантуємо Вам низькі ціни, але гарантуємо рекламну продукцію високої якості!
Безкоштовна
доставка продукції
З нами Ви можете навіть не виходити з дому чи офісу, а займатися улюбленою справою! Наш представник сам, у зручний для Вас час, з’вяжеться з Вами та надасть усю інформацію стосовно необхідних Вам рекламних послуг та безкоштовно доставить замовлену продукцію до Вас.
Слідкуйте за нами в соцмережах
 
, ,
© Рекламна агенція "Час реклами"
+38(063)850-88-15 +38(067)116-67-13 chasreklamy@gmail.com
м. Володимир Волинський
Хочеш бути в курсі подій, акцій та знижок у Володимир-Волинському?