• Буклети
  Буклети

  компактна й інформативна реклама

 • Буклети
  Буклети

  компактна й інформативна реклама

 • Буклети
  Буклети

  компактна й інформативна реклама

Рекламна агенція "Час реклами" пропонує розробку та друк буклетів у Володимирі-Волинському та Нововолинську.

 

Повідомляти інформацію про ваші пропозиції можна у зручній формі.

• розміри на вибір;

• папір на вибір;

• чим більше, тим дешевше!

 

Буклет - різнокольорове, рекламно-інформаційне видання, віддруковане на одному аркуші, як правило, складене в один або кілька разів.

 

У вигляді буклету звичайно випускаються рекламні проспекти, короткі путівники, географічні карти, схеми міст для туристів і т.д.

У буклеті може бути викладена інформація про фірму, її товари, послуги, знаменні події, забезпечена кольоровими фотографіями та ілюстраціями. Буклети недорогі і універсальні, вони є вкрай важливим інструментом для просування компанії або її продукції на ринку.

 

Буклети ідеально підходять для інформування клієнтів про товар або послугу в офісах продажів, на виставках, презентаціях, в місцях проведення рекламних компаній. Хороший буклет містить відповіді на основні питання, які можуть виникнути у Вашого потенційного клієнта. Ефектний буклет виділить Вашу компанію серед конкурентів, створить потрібне враження про вашу фірму.

Рекламні буклети - це буклети, видрукувані на якісному папері і представляють певний перелік товарів з їх характеристиками або рекламу якоїсь організації. Вони найчастіше використовуються для представницької, ніж для комерційної реклами.

Буклети зазвичай виготовляють на крейдованому папері з листа формату А4 (210х297 мм) або А3 (297х420 мм), з 1 або 2 згинами, повнокольоровим друком з двох сторін. Щільність паперу вибирають від 115 до 300 г / м.

Ми будемо раді розробити дизайн буклетів і підготувати макет і верстку з урахуванням всіх Ваших вимог і побажань, виконаємо друк буклетів і, зрозуміло, здійснимо всі післядрукарські роботи. Виготовлення буклетів буде зроблено в найкоротші терміни.

Брошури, буклети - частина іміджу вашої компанії. Цифровий друк буклетів, оперативний друк буклетів - це представницька продукція високої якості. Якщо вам необхідна оперативна поліграфія, буклети, звертайтеся до професіоналів!

Чому з нами вигідно?
Індивідуальний
підхід до клієнта
Наш девіз - Клієнт завжди правий! Постійно допомагає нам знайти спільну мову з кожним клієнтом! Поруч з нами Ви почуватимете себе як в дома! Адже для нас, важливою є думка кожного клієнта!
Постійні
знижки
Ми дбаємо про те, щоб наші клієнти були задоволеними та успішними! Для цього Час реклами, пропонує своїм клієнтам постійні програми лояльності та знижки, що дозволять вам суттєво економити! Просто будьте нашим клієнтом і зрозумієте як це!
Гарантія
якості
Висока якість – запорука успіху нашої продукції, що підтверджуються нашими постійними клієнтами! Ми не гарантуємо Вам низькі ціни, але гарантуємо рекламну продукцію високої якості!
Безкоштовна
доставка продукції
З нами Ви можете навіть не виходити з дому чи офісу, а займатися улюбленою справою! Наш представник сам, у зручний для Вас час, з’вяжеться з Вами та надасть усю інформацію стосовно необхідних Вам рекламних послуг та безкоштовно доставить замовлену продукцію до Вас.
Слідкуйте за нами в соцмережах
 
, ,
© Рекламна агенція "Час реклами"
+38(063)850-88-15 +38(067)116-67-13 chasreklamy@gmail.com
м. Володимир Волинський
Хочеш бути в курсі подій, акцій та знижок у Володимир-Волинському?