В сучасному світі, важко уявити рекламу без білбордів! Пропонуємо Вам ознайомитися з коротенькою історією виникнення, цього цікавого, та такого необхідного зараз виду, зовнішньої реклами!

 

 

     Цікаво, що перші білборди з'явилися ще в Давньому Єгипті, де з їх допомогою доносили до більшої кількості народу інформацію - наприклад, про нагороду за упіймання втікачів рабів або про театралізовані вистави та постановки.

У сучасному вигляді білборди прийшли до нас із США. Там компанії розміщували рекламні оголошення (Білл) на дерев'яних щитах - звідси і пішла назва. На початку ХХ ст. на дорогах стало з'являтися все більше автомобілів, збільшилася їх швидкість і білборди стали більші в розмірах.

Цікаво, що в країнах колишнього СРСР таку зовнішню рекламу називають бігборд (велика дошка). Це сталося тому, що на початку 90-х рр. в основному на цьому сегменті рекламного ринку була представлена компанія Big Board, котра розміщувала табличку зі своєю назвою на кожному рекламному щиті.

Білборди зазвичай розміщуються поряд з магістралями і трасами з насиченим транспортним потоком, чим жвавіше місце - тим ефективнішою буде реклама.

Слідкуйте за нами в соцмережах
 
, ,
© Рекламна агенція "Час реклами"
+38(063)850-88-15 +38(067)116-67-13 chasreklamy@gmail.com
м. Володимир Волинський
Хочеш бути в курсі подій, акцій та знижок у Володимир-Волинському?