Широкоформатний друк - один з основних способів виготовлення зовнішньої реклами. Область застосування даного виду друку дуже широкий: від виготовлення плакатів до величезних рекламних поверхонь.

 

 Одним з найпоширеніших і недорогих видів друку є виготовлення банерів. У зовнішній рекламі широкоформатний друк банерів дозволяє наносити високоякісні зображення і будь-яку текстову інформацію на різні рекламні носії великого і маленького формату.

Виготовлення банерів, плакатів великих розмірів необхідно для розміщення рекламної інформації на магістральних щитах і дахових установках. Друк банерів на тканині також використовується для оформлення стін і фасадів будинків, великогабаритних будівельних лісів.

Інтер'єрна широкоформатний друк використовується на профільних виставках, при створенні великих театральних декорацій, незвичайних інтер'єрів приміщень.

Залежно від цілей рекламної компанії, ми пропонуємо Вам друк на різних видах матеріалів: папері, самоклеючій плівці, банерному полотні, сітці з необхідною для Вас якістю!

 

 

 

 

Слідкуйте за нами в соцмережах
 
, ,
© Рекламна агенція "Час реклами"
+38(063)850-88-15 +38(067)116-67-13 chasreklamy@gmail.com
м. Володимир Волинський
Хочеш бути в курсі подій, акцій та знижок у Володимир-Волинському?